سوئالىڭىز بارمۇ؟بىزگە تېلېفون قىلىڭ:+86 13510207179

خەۋەرلەر

  • 100G GSFP28 دىن 4x 25G غىچە بولغان ئاكتىپ ئوپتىك كابېل

    100G GSFP28 دىن 4x 25G غىچە بولغان ئاكتىپ ئوپتىك كابېل

    100G QSFP28 دىن 4x 25G SFP28 AOC ئۈزۈلۈپ قېلىش ئاكتىپ ئوپتىك كابېللىرى 100GBASE-SR4 دىن 4x 25GBASE-SR دائىرلىك تور ئۇلىنىشى ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ ، كۆپ ئىقتىدارلىق تالا (MMF) دىن 70m (OM3) ياكى 100m / 300m (OM4) غا يېتىدۇ.بۇ كابېللارنى ئىشلىتىپ UHD سىن ئۈسكۈنىلىرىنى 25G SFP28 ئېغىزى بىلەن 100G QS بىلەن يادرولۇق ئالماشتۇرغۇچقا ئۇلاڭ ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • 25G SFP28 دىن SFP28 DAC

    25G SFP28 دىن SFP28 DAC

    25G SFP28 يۇقىرى سۈرئەتلىك بىۋاسىتە ئۇلىنىش كابىلى (DAC) تورى سانلىق مەلۇمات مەركىزى دۇنياسىنىڭ ھەرىكەتچان ۋە تېز تەرەققىي قىلىۋاتقان رايونى.بۇلۇت ھېسابلاش ۋە چوڭ سانلىق مەلۇماتلارنىڭ تېز سۈرئەتتە ئېشىشىغا ئەگىشىپ ، سانلىق مەلۇمات مەركەزلىرى تېخىمۇ كەسكىن تور خىرىسىغا دۇچ كەلمەكتە.روتېر ياكى ئالماشتۇرغۇچنىڭ سىرتقى كۆرۈنمە يۈزى t ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • SATA كابېل دېگەن نېمە؟

    SATA كابېل دېگەن نېمە؟

    SATA ياكى يۈرۈشلۈك ئىلغار تېخنىكا قوشۇمچە كابېللىرى ئۆزگىچە سىملىق كابېل بولۇپ ، ئادەتتە قاتتىق ھالەتتىكى قاتتىق دېسكا ، قاتتىق دىسكا ۋە ئۇنىڭ تىپى ۋە ئوپتىك دىسكىنى كومپيۇتېرنىڭ ئاساسىي تاختىسىغا ئۇلاش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.بۇ تېخنىكا 2000-يىللاردىن باشلاپ بارلىققا كەلگەن ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • 400G QSFP-DD DAC سىملىرى: سىز بىلىشكە تېگىشلىك نەرسە

    400G QSFP-DD DAC سىملىرى: سىز بىلىشكە تېگىشلىك نەرسە

    يۇقىرى سۈرئەتلىك سانلىق مەلۇمات يوللاشقا بولغان ئېھتىياجنىڭ كۈنسېرى ئېشىشىغا ئەگىشىپ ، ئىلغار تور ھەل قىلىش ئېھتىياجى كۈنسېرى مۇھىم بولماقتا.Skyward تېلېگراف (BDC سىملىق چەكلىك شىركىتى) سانلىق مەلۇمات مەركىزى ھەل قىلىش چارىسى ۋە مەھسۇلاتلىرى بىلەن تەمىنلەيدىغان باشلامچى بولۇپ ، 400G QSFP-DD DAC ca نى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • QSFP-100G-AOC ماس كېلىدىغان QSFP28 AOC ئاكتىپ ئوپتىك كابېل

    QSFP-100G-AOC ماس كېلىدىغان QSFP28 AOC ئاكتىپ ئوپتىك كابېل

    Skyward تېلېگراف شىركىتى (BDC Cable Limited) QSFP28 AOC ئاكتىپ ئوپتىك كابېلنى QSFP-100G-AOC بىلەن ماسلاشتۇرىدىغانلىقىدىن پەخىرلىنىدۇ ، بۇ سانلىق مەلۇمات مەركىزىدە يۇقىرى سۈرئەتلىك سانلىق مەلۇمات يەتكۈزۈشنىڭ ئالدىنقى ھەل قىلىش چارىسى.بۇ 100G ئاكتىپ ئوپتىك كابېل كۆپ خىل ئوپتىك تالادا مەشغۇلات قىلىدىغان كۆپ ساتقۇچى MSA ماس كېلىدىغان مەھسۇلات ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • يۇقىرى سۈپەتلىك 400Gbps لىق QSFP-DD دىن 2xQSFP56 بۆسۈش ئېغىزى DAC سېتىلىدۇ

    يۇقىرى سۈپەتلىك 400Gbps لىق QSFP-DD دىن 2xQSFP56 بۆسۈش ئېغىزى DAC سېتىلىدۇ

    Skyward تېلېگراف شىركىتى (BDC سىملىق چەكلىك شىركىتى) يۇقىرى سۈپەتلىك QSFP-DD نى 2xQSFP56 بۇزۇلغان DAC سىمى بىلەن تەمىنلىگەنلىكىدىن پەخىرلىنىدۇ.بۇ بۆسۈش سىمى سانلىق مەلۇمات مەركىزى ۋە مۇلازىمېتىر مۇھىتىدىكى يۇقىرى سۈرئەتلىك تور ئۇلىنىشىغا بولغان ئېھتىياجنى قاندۇرۇش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن.بۇ كابېل 100GbE ئېغىزنى يەتكۈزەلەيدۇ ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • سانلىق مەلۇمات يوللاشتىكى بۆسۈش: 100G DAC تېخنىكىسىنى تونۇشتۇرۇش

    سانلىق مەلۇمات يوللاشتىكى بۆسۈش: 100G DAC تېخنىكىسىنى تونۇشتۇرۇش

    تېخىمۇ تېز ۋە تېخىمۇ ئۈنۈملۈك سانلىق مەلۇمات يەتكۈزۈشكە قاراپ كۆرۈنەرلىك ئىلگىرىلەشتە ، تېخنىكا كەسپى بۆسۈش خاراكتېرلىك «100G DAC» تېخنىكىسىنىڭ بارلىققا كېلىشى بىلەن ئاۋاتلاشتى.«100 گىگابايت بىۋاسىتە چاپلاش مىس» نىڭ ئورنىدا تۇرۇپ ، بۇ يېڭىلىق ... مەنزىرىسىنى ئىنقىلاب قىلىشقا ۋەدە بەردى.
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • SAS HD SFF-8643 دىن 4x غىچە SATA قايمۇقۇپ كەتتى ياكى تۈز ۋە توغرىسىغا توغرىلاندى

    SAS HD SFF-8643 دىن 4x غىچە SATA قايمۇقۇپ كەتتى ياكى تۈز ۋە توغرىسىغا توغرىلاندى

    چوڭ سانلىق مەلۇمات يوللاش ۋە ساقلاش ساھەسىدە ، Mini SAS HD Int SFF8643 دىن 4 SATA سىمىنى ئىشلىتىش يوچۇقسىز ئۇلىنىشتا ئىنتايىن مۇھىم.قانداقلا بولمىسۇن ، SAS بىلەن SATA ئۇلىنىشى ئۈچۈن تەلەپ قىلىنغان ئوخشىمىغان تىپتىكى كابېللارنى چۈشىنىشكە كەلسەك ، قالايمىقانچىلىق دائىم پەيدا بولىدۇ.Skyward تېلېگراف (BDC سىملىق لىمى ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ
  • ئۇلىنىشتىكى كېيىنكى ھالقىشنى ئاشكارىلاش: SFP-25G-AOC5M ھەل قىلىش چارىسى ئۈستىدە ئىزدىنىش

    ئۇلىنىشتىكى كېيىنكى ھالقىشنى ئاشكارىلاش: SFP-25G-AOC5M ھەل قىلىش چارىسى ئۈستىدە ئىزدىنىش

    تور ۋە ئۇلىنىش سۈرئىتى تېز دۇنيادا ئەگرى سىزىقنىڭ ئالدىدا مېڭىش ھەممىدىن مۇھىم.كەڭ بەلۋاغ كەڭلىكى ، تۆۋەن كەڭلىك ۋە تېخىمۇ يۇقىرى ئۈنۈمگە بولغان تەلەپنىڭ كۈنسېرى كۈچىيىشىگە ئەگىشىپ ، تەرەققىي قىلىۋاتقان بۇ ئېھتىياجنى قاندۇرۇش ئۈچۈن يېڭىلىق يارىتىشچان ھەل قىلىش چارىسى بارلىققا كەلمەكتە.بۇلارنىڭ ئىچىدە SFP-25G-AOC5M كۆزگە كۆرۈنەرلىك ...
    تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ